19 Ara 2011

Isırmaya Kıyamayacağınız Tatlar – “2Cute2Bite”


Yılbaşına sayılı günler kala etrafımızdaki hemen herkesi bir hediye alma telaşı aldı gidiyor. İnsanlar artık özel günlerde sevdiklerine özel ve mümkünse benzersiz hediyeler almak istiyorlar. Tabii GittimYedim.com ailesinin üyeleri için bulunabilecek en özel ve en benzersiz hediyenin yemek olmasına şaşırmamak gerekiyor.


Aslı ve Özge işte bu özel ve benzersiz tatların yaratıcılarından sadece ikisi. Mutfağa girip kolları sıvıyor ve kendi deyimleriyle “ısırmaya kıyamayacağınız tatlar” yaratıyorlar. Markalarının adı da bu deyime birebir uyuyor zaten: “2Cute2Bite” Bekarlığa veda, kına, nişan, düğün, doğum günü, hoşgeldin bebek, diş buğdayı, sevgililer günü, yıldönümü, yılbaşı, mezuniyet gibi özel günler ve geceler için isteğe bağlı olarak tasarlanan nefis butik kurabiyeler, pastalar ve cupcake’ler… Hepsi bu ikilinin ellerinden çıkıyor. Bize özel hazırladıkları şahane kurabiyeleri burada görebileceğiniz gibi daha pek çok farklı çeşidi de http://www.facebook.com/2cute2bite adresinde bulabilirsiniz.


Nefis kurabiyeleri görünce halay çeken GittimYedimciler. 
Yedim Abi'nin diline dikkat. :)

Fiyatlara gelince: GittimYedim.com’a özel hazırlanan kurabiye seti 35 TL. Zencefilli tarçınlı tereyağlı ya da sadece tereyağlı tarifle hazırlanan küçük adamlar 3,5 – 4 TL. Facebook sayfasında görebileceğiniz 5 cm üzeri kurabiyeler 5 – 7 TL, 20x20 cm boyutundaki büyük boy kurabiyeler ise 60 TL civarı. Cupcake’lerin tanesi 5 TL, pastalar ise 60 – 90 TL fiyat aralığında. İstediğiniz tasarıma ve özelliklere göre fiyatlar değiştiği için sipariş vermeden önce kendilerine danışmak en mantıklısı. Siparişleri en az dört gün önceden vermeniz gerektiğini de hatırlatmak gerekiyor. Ayrıca şehir dışına da gönderim yapıyorlar.
                     

Fabrikasyon ve birbirinin aynı hediyeler yerine hem lezzetli hem de benzersiz bir hediye vermek ya da sadece nefis yiyecekler yiyip midenizi bayram ettirmek istiyorsanız 2Cute2Bite’ı size gönül rahatlığıyla tavsiye edebiliriz. Sorularınız ve siparişleriniz için 2cute2biteme@gmail.com adresine mail atabilir ya da 0532 695 24 37 ve 0532 524 24 32 numaralı telefonlardan kendilerine ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

GittimYedim.Com, çok yazarlı, sosyal bir yemek girişimidir. Bu sitede gezdiğimizi gördüğümüzü değil, yediğimizi içtiğimizi anlatırız.

copirayt mopirayt: Bir takım şuursuz oburlar